Publikováno Napsat komentář

Erbasit

ERBASIT®

Alkalická směs minerálních solí s bylinnými výtažky se používá jako doplnění stravy minerály.

Minerální látky, stejně jakou vitamíny, patří k základním živinám, které jsou nezbytné pro udržení života. Protože tělo samo nemůže produkovat tyto živiny, musí se mu dodávat v potravinách a/nebo formou doplňkových preparátů.

ERBASIT s bylinnými extrakty

Co je ERBASIT?

Alkalická směs minerálních solí obsahuje ve svých hlavních složkách stejné minerální látky, jaké se vyskytují v ovoci a zelenině. Obsahuje vápník, draslík, sodík, hořčík, železo a mangan, stejně jako oxid křemičitý, bylinky a inulin (oligofruktóza z čekanky).

Co ovlivňují ingredience ERBASITu?

Vápník je nezbytná minerální látka pro stavbu zdravých kostí a zubů. Navíc hraje důležitou roli v přenosu impulsů v nervové soustavě.

Hořčík je nezbytný pro normální funkci svalů a energetický metabolismus, hraje důležitou roli v přenosu impulsů v nervovém systému a v kontrakci svalů, je základní složkou kostí a zubů a je též důležitý i pro stavbu kostry.

Železo je nezbytné pro tvorbu krve, transport kyslíku do tkání a důležité pro získávání energie.

Proč potřebujeme ERBASIT?

Dnešní strava může být vzhledem k nízké spotřebě ovoce a zeleniny chudá na minerální látky a překyselená . V tomto případě se doporučuje, aby se ERBASIT stal doplňkem denní stravy, z důvodu pokrytí potřeby minerálních látek a pozitivního ovlivňování a regulace acidobazické rovnováhy.

 

Historie:

Ing. Erich Roučka

Koupíte zde.

Napsat komentář